Accu-Chek® - Live life. The way you want.

بررسی هولوگرام

مصرف کنندگان عزیز اکیوچک، برای آگاهی از اصالت کالای خریداری شده، لازم است تا درهنگام خرید به هولوگرام نصب شده بر روی محصولات و نوارهای تست قند خون دقت کنید. برای اطلاعات بیشتر "مشخصات هولوگرام" را ببینید.

مشخصات هولوگرام

Share this pageEmail this pagePrint this page

CLOSE X

Email This Page

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

۵ بهمن ۱۳۸۸ | آموزش دیابت

آموزش به بیماران دیابتی

بیمار دیابتی یا یکی از اعضاء خانواده اش لازم است در مورد محاسبه و طرح برنامه غذایی خود آموزش ببیند.اگر به دلایلی امکان این کار میسر نیست،حداقل باید در برنامه ریزی رژیم غذایی خود دخالت داشته باشد تا پیروی از آن برایش مشکل نباشد.

تغییر در عادات غذایی یک فرد کار ساده ای نیست و نیاز به برنامه ریزیهای مکرر دارد تا بتوان به الگوی مورد قبول او دست یافت.از طرف دیگر بیمار باید قبل از پذیرفتن یک برنامه جدید از مراحل مختلف یادگیری آن گذشته و دانش کافی را به دست آورده باشد.

اولین قدم در مرحله آموزش ،یادگیری یا گفتگو در زمینه عادات و الگوی غذایی روزانه بیمار می باشد.چنانچه بیمار همراه با سایر اعضای خانواده غذا می خورد باید سعی شود تا هرچه بیشتر عادت غذایی معمول او حفظ گردد.معمولا” هر چه به دانش و آگاهی بیمار در زمینه ارزش غذاها افزوده شود،آمادگی او برای ایجاد تغییرات لازم بیشتر می گردد.

زمان و فاصله غذا خوردن بایستی حتما” با مشورت بیمار انجام گیرد تا برنامه طرح شده با وضع زندگی اومطابقت داشته باشد.باید از فرد مبتلا به دیابت خواسته شود تا به طور مرتب برای کنترل وضع بیماری و تعدیل برنامه غذایییش به کلینیک،بیمارستان و سایر مراکز مربوطه مراجعه نماید.هر بار که مراجعه می کند باید الگویی که در حال حاضر از آن پیروی می کند پرسیده شود.آزمایشات لازم خون و ادرار انجام گیرد و علت تغییرات آن جستجو گردد.این مراجعات به بیمار کمک می کند که بتدریج بیماری خود و راههای مهار آن را بهتر بشناسد.در رابطه با رژیم غذایی بیمار دیابتی همانطور که گفته شد بهتر است با آشنا کردن او به ارزش غذاهای مختلف از او خواسته شود تا در طرح برنامه غذایی خود دخالت داشته باشد و بتدریج در این کار مستقل شود.در بعضی مواقع از اوراق مخصوص که برروی آن دستورات غذایی معیار برای بیمار دیابتی نوشته شده استفاده می کنند و با دادن یک رژیم به بیمار از او می خواهند تا طبق دستورات نوشته شده رژیم غذایی خود را دنبال کند.این روش عملی و مفید نیست.بسیاری از افراد در مقابل تغییرات ایجاد شده در برنامه غذایی خود مقاومت نشان می دهند ولی پرستار و کارشناس غذا درمانی می توانند با ایجاد برخورد دوستانه با بیمار و استفاده از وسایل مختلف برای نشان دادن اهمیت تغییرات رژیمی در سلامت او تا حد زیادی در کار خود موفق گردند.مراقبت از کودکان

سن ابتلاء به دیابت در کودکان بیشتر بین ۱۵-۸ سالگی است با توجه به اینکه کودک در پی کشف توانائیها و استقلال است ،این مساله که باید وابسته به انسولین باشد مشکل است و به یک تیم هماهنگ همدردی و توجه نیازمند است که کودک را با وضعیت جدید خود تطبیق دهد. اطلاعات بیشتر

غذاهای مخصوص بیماران دیابتی

بر خلاف عقیده عموم ،خرید یا تهیه غذاهای مخصوص بیماران دیابتی لازم و ضروری نیست.بیمار دیابتی می تواند و می بایستی از انواع غذاهایی که سایر اعضاء خانواده استفاده می کنند مصرف نماید.البته قند و شکر و تمام مواد غذایی تهیه شده با آنها مستثنی است.اطلاعات بیشتر

این وب سایت حاوی اطلاعاتی در مورد محصولات شرکت روش است که طیف وسیعی از مخاطبان را شامل می شود. چنانچه اطلاعات محصولی در این سایت مشاهده نشد، به این معنی است که این محصول در ایران عرضه نمی شود. لازم به ذکر است که شرکت روش هیپگونه مسئولیتی برای دسترسی به این اطلاعات، چنانچه مغایر قوانین کشور شما صورت پذیرد، بر عهده نخواهد گرفت.