Accu-Chek® - Live life. The way you want.

بررسی هولوگرام

مصرف کنندگان عزیز اکیوچک، برای آگاهی از اصالت کالای خریداری شده، لازم است تا درهنگام خرید به هولوگرام نصب شده بر روی محصولات و نوارهای تست قند خون دقت کنید. برای اطلاعات بیشتر "مشخصات هولوگرام" را ببینید.

مشخصات هولوگرام

Share this pageEmail this pagePrint this page

CLOSE X

Email This Page

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

۲ دی ۱۳۸۸ | اخبار دیابت

مصرف نان جو دوسر موجب کاهش قند و کلسترول خون می شود

nan-e-_hajimآرد جو دوسر(یولاف)منبع خوبی از نظر پروتئین با ارزش تغذیه ای بالااست که در تهیه نان مورد استفاده قرار می گیرد.مصرف نان یولاف موجب کاهش قند ،کلسترول ،HDL و LDL خون مصرف کنندگان این نوع نان می شود.

به گزارش ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران این مطالعه با هدف در نظر گرفتن اثر فیبرهای رژیمی به ویژه فیبرهای موجود در یولاف بر سلامت تغذیه ای انسان ،اثر نان تهیه شده از آر یولاف و آرد گندم بر کاهش قند ،کلسترول ،تری گلیسیرید ،HDL ،LDL خون توسط محمد شاهدی و محمد فضیلتی در اصفهان انجام شد.در این پژوهش از میان پرونده های بهداری دانشگاه صنعتی اصفهان افراد دارای قند و کلسترول و یا تری گلیسیرید بیشتر از معمول انتخاب شدند و نمونه خون داوطلبان قبل از مصرف نان ،۱۰ روز و ۱۵ روز پس از مصرف نان گرفته شد و خصوصیات قند ناشتا،کلسترول،تری گلیسیرید،LDL و HDL تعیین گردید.نتایج بدست آمده مورد تحلیل آماری قرار گرفت.

یافته ها حاکی از آن بود که مصرف نان یولاف (۲۵ درصد آرد کامل یولاف و ۷۵ درصد آرد و۸۷ درصد استحصال گندم) موجب کاهش قند،کلسترول،HDL و LDL خون مصرف کنندگان نان شده است و اختلاف معناداری در سطح ۱ درصد بین این خصوصیات خون قبل از مصرف و پس از ۱۵ روز مصرف نان وجود داشت.نتایج نشان داد که مصرف نان یولاف اثر معنا داری از نظر آماری بر مقدار تری گلیسیرید خون افراد مصرف کننده نداشته است.البته مقدار تری گلیسیرید خون این افراد پس از مصرف نان کمتر از قبل از مصرف آن بود.

گفتنی است نتایج این بررسی در مجله دانشکده پزشکی اصفهان به چاپ رسیده است.مراقبت از کودکان

سن ابتلاء به دیابت در کودکان بیشتر بین ۱۵-۸ سالگی است با توجه به اینکه کودک در پی کشف توانائیها و استقلال است ،این مساله که باید وابسته به انسولین باشد مشکل است و به یک تیم هماهنگ همدردی و توجه نیازمند است که کودک را با وضعیت جدید خود تطبیق دهد. اطلاعات بیشتر

غذاهای مخصوص بیماران دیابتی

بر خلاف عقیده عموم ،خرید یا تهیه غذاهای مخصوص بیماران دیابتی لازم و ضروری نیست.بیمار دیابتی می تواند و می بایستی از انواع غذاهایی که سایر اعضاء خانواده استفاده می کنند مصرف نماید.البته قند و شکر و تمام مواد غذایی تهیه شده با آنها مستثنی است.اطلاعات بیشتر

این وب سایت حاوی اطلاعاتی در مورد محصولات شرکت روش است که طیف وسیعی از مخاطبان را شامل می شود. چنانچه اطلاعات محصولی در این سایت مشاهده نشد، به این معنی است که این محصول در ایران عرضه نمی شود. لازم به ذکر است که شرکت روش هیپگونه مسئولیتی برای دسترسی به این اطلاعات، چنانچه مغایر قوانین کشور شما صورت پذیرد، بر عهده نخواهد گرفت.