Accu-Chek® - Live life. The way you want.

بررسی هولوگرام

مصرف کنندگان عزیز اکیوچک، برای آگاهی از اصالت کالای خریداری شده، لازم است تا درهنگام خرید به هولوگرام نصب شده بر روی محصولات و نوارهای تست قند خون دقت کنید. برای اطلاعات بیشتر "مشخصات هولوگرام" را ببینید.

مشخصات هولوگرام

Share this pageEmail this pagePrint this page

CLOSE X

Email This Page

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

۱۸ تیر ۱۳۸۸ | آموزش دیابت

رژیم غذایی در دیابت

food-pyramid12در کنترل بیماری دیابت رژیم درمانی در هر نوع ۱و۲ اهمیت خاصی دارد رژیم در N.I.D.D.M  بر اساس حذف یا محدود کردن قندهای ساده-محدود کردن چربیها و کاهش وزن در صورت وجود اضافه وزن است.تنظیم رژیم در I.D.D.M احتیاج به ظرافت بیشتر دارد.در بیماران I.D.D.M اصول مهم:

زمان مصرف غذا-نظم و ترتیب و هماهنگی رژیم غذایی با انسولین دریافتی است.

رزیم در N.I.D.D.M با تاکید بر کربوهیدراتهای کمپلکس (نان سبوس دارو حبوبات)است.حدود %۶۰-۵۵ از کالری مورد نیاز از کربوهیدراتها است.کربوهیدراتهای کمپلکس در کاهش قند خون موثرند.

حدود %۲۰-۱۲ کالری از پروتئینها و کمتر از %۳۰ کالری از چربیها تامین می شود.در بیماران دیابتی توصیه می شود بجای استفاده از قند وشکر از واحد میوه ها استفاده شود.برای مثال:۱ واحد خرما یا توت خشک بجای قند در نظر گرفته شود.

به طور کلی به بیماران دیابتی توصیه می شود که رژیم غذایی خود را با در نظر گرفتن هرم غذایی تنظیم کنند.

تنظیم رژیم غذایی با انسولین:                                                                                                   636544-fb1

در صورتیکه انسولین رگولار قبل از صبحانه تجویز شود،ساعت ۱۰-۹ صبح یک snack(میان وعده) ،در صورت تزریق انسولین قبل از ناهار،ساعت ۴-۳ بعد از ظهر یک snack ، ودر صورت تزریق انسولین قبل از شام snack  برای قبل از خواب در نظر گرفته می شود.

در صورت تزریق انسولین N.P.H قبل از صبحانه ،ساعت ۴-۳ بعد از ظهر یک snack ضروری است.

در صورت تزریق انسولین قبل از شام ،یک snack قبل از خواب توصیه می شود.

در صورت تزریق ultra lente قبل از خواب ممکن است هایپو گلایسمی در طول شب یا صبح زود اتفاق بیافتد.بنابراین مصرف snack قبل از خواب و یا در طول شب و یا صبحانه زود هنگام توصیه می شود.

در کلیه بیماران دیابتی نوع ۱و۲ توصیه می شود که از ۶ وعده غذا استفاده شود.۳ وعده غذای اصلی و ۳ میا وعده.

snack باید حاوی حداقل ۱۵ گرم کربوهیدرات باشد.توصیه می شود که در بیماران I.D.D.M مقداری پروتئین همراه با کربوهیدرات مصرف شود.

نان و پنیر- نان و کره – شیر و خرما – میوه – چای با بیسکوئیت همراه با ۱ عدد میوه یا نان با ۱ عدد تخم مرغ می تواند به عنوان یک وعده snack باشد.مراقبت از کودکان

سن ابتلاء به دیابت در کودکان بیشتر بین ۱۵-۸ سالگی است با توجه به اینکه کودک در پی کشف توانائیها و استقلال است ،این مساله که باید وابسته به انسولین باشد مشکل است و به یک تیم هماهنگ همدردی و توجه نیازمند است که کودک را با وضعیت جدید خود تطبیق دهد. اطلاعات بیشتر

غذاهای مخصوص بیماران دیابتی

بر خلاف عقیده عموم ،خرید یا تهیه غذاهای مخصوص بیماران دیابتی لازم و ضروری نیست.بیمار دیابتی می تواند و می بایستی از انواع غذاهایی که سایر اعضاء خانواده استفاده می کنند مصرف نماید.البته قند و شکر و تمام مواد غذایی تهیه شده با آنها مستثنی است.اطلاعات بیشتر

این وب سایت حاوی اطلاعاتی در مورد محصولات شرکت روش است که طیف وسیعی از مخاطبان را شامل می شود. چنانچه اطلاعات محصولی در این سایت مشاهده نشد، به این معنی است که این محصول در ایران عرضه نمی شود. لازم به ذکر است که شرکت روش هیپگونه مسئولیتی برای دسترسی به این اطلاعات، چنانچه مغایر قوانین کشور شما صورت پذیرد، بر عهده نخواهد گرفت.